Przed zamówieniem wizyty proszę o zapoznanie się z opisem wybranego zabiegu oraz upewnienie się o braku przeciwwskazań do jego wykonania. Jest to wyjątkowo ważne, gdyż ze względu na mobilność gabinetu ilość sprzętu i kosmetyków które mogę ze sobą zabrać jest ograniczona. Jeśli masz wątpliwości czy dany zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni zadzwoń! Pomogę Ci wybrać zabieg który spełni Twoje oczekiwania.

Przygotowanie do zabiegu

Do wykonania zabiegu będzie mi potrzebne jedynie miejsce do rozłożenia przenośnego łóżka kosmetycznego, krzesło dla mnie, miejsce do ustawienia kosmetyków oraz dostęp do prądu i bieżącej wody.

Wizyta

Sam zabieg nie różni się niczym od wizyty w stacjonarnym gabinecie kosmetycznym. Pierwsza wizyta to czas na rozmowę i zapoznanie się. Wywiad dotyczy dotychczasowej pielęgnacji skóry oraz wskazań i przeciwwskazań do planowanego zabiegu. Opowiem na czym będzie polegał zabieg, a na wszystkie pytania udzielę odpowiedzi.

Bezpieczeństwo

Higiena i bezpieczeństwo są dla mnie sprawą priorytetową, dlatego wszystkie narzędzia są każdorazowo dezynfekowane a jeśli to konieczne również sterylizowane.