Piękne i zadbane dłonie oraz paznokcie stanowią wizytówkę każdej kobiety. Mogą świadczyć to tym jak dbamy o siebie a nawet jakie jesteśmy. Nic więc dziwnego, że niemal każdej z nas zależy na utrzymywaniu tej części naszego ciała w idealnym stanie. Zdarza się jednak że pomimo intensywnych prób nie jesteśmy w stanie dostatecznie zadbać lub zwyczajnie nie znamy metod, które pomogłyby nam w utrzymaniu pięknych dłoni i paznokci.

Ogólne przeciwwskazania do zabiegu manicure

  • grzybica
  • drożdżyca
  • stany ropne
  • stany infekcyjne
  • stany alergiczne
Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka.
Innowacyjny system regeneracji paznokci. Jest to zabieg rewitalizujący na naturalną płytkę. Preparat silnie uszczelnia, chroni i wzmacnia naturalne paznokcie. Przenika w pierwsze trzy warstwy naturalnego paznokcia oraz pod wpływem światła UV tworzy silne wiązanie z komórkami keratyny naturalnych paznokci. Na górnej warstwie naturalnego paznokcia tworzy się dodatkowa cienka warstwa, która staje się integralną całością z naturalnym paznokciem. Polecany dla osób o zniszczonych, słabych, przepiłowanych, łamliwych i rozdwajających się paznokciach, a także po ściągnięciu paznokci żelowych, hybrydowych czy też tytanowych.
Manicure proteinowy, to zabieg odpowiedni dla kruchych, łamliwych, rozdwajających się paznokci. Regularnie wykonywany manicure proteinowego skutkuje pięknymi zdrowymi paznokciami. Można go wykonać nawet pod hybrydę.
Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd .Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure. Lakiery hybrydowe, łączą w sobie zalety lakierów klasycznych, ale i elastycznych lakierów żelowych. Ich aplikacja jest równie prosta, a warstwy lakieru cienkie, dzięki czemu manicure wygląda naturalnie, a jednocześnie jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia i odpryski. Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni, co jest niemożliwe do osiągnięcia przy klasycznej metodzie stylizacji.
Paznokcie żelowe to jedna z najbardziej popularnych technik przedłużania i zdobienia paznokci. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet ze słabymi, wolno rosnącymi paznokciami. Paznokcie żelowe można wykonać na dwa sposoby. Do wyboru mamy metodę na naturalnej płytce, bądź żelem na formie.